Bezmialem, Aralık, 2014

LOME Adı Soyadı: 
Edanur Köse
Yerel Birlik: 
Bezmialem Vakıf Üniversitesi TÖB
Raporun yazıldığı ay: 
Aralık
Raporun yazıldığı yıl: 
2014
Bu ay içerisindeki hedefleriniz neydi?: 
Hazirliklarla iletisime gecip bizleri tanimasini sayglayacak bir etkinlik ve hocalarimizla soylesi yaparak tip egitimini yerelimizde daha taninir hale getirmekti.
Bu ay içerisinde yaptığınız Tıp Eğitimi ilişkili etkinlikler - aktiviteler nelerdir?: 
Tıp'a Hazır mısın? : hazirliklara okul ve hastane ortamini gezdirip sonunda bizimle oturup sohbet ettikleri bir etkinlikti Ben Nerede Yanlış Yaptım?: 3 hocamizin bizlerle meslek ve ogrencilik hayatlarinda yasadiklari bazi kotu anilari paylastigi bir soylesiydi.
Bir Tıp Eğitimi Direktörü olarak bu ayki hedeflerinize ulaştığınızı düşünüyor musunuz ?: 
Hazirliklara yaptifimiz etkinlik sayesinde hazirlik ogrencileri arasinda ve soylesimiz sayesinde de tum fakultemiz ogrencileri arasinda taninirligimizin gecen senelere oranla arttigini dusunuyorum. Ayrica soylesimizi diger yerellere acarak kendi takimimizin tanitimini yapmis olduk.
Bu ay içerisinde katıldığınız TurkMSIC dahilindeki etkinlik – aktiviteler nelerdir?: 
Istanbul yerelleri bolge toplantisi SCOME yariyil toplantisi
Bu ay içerisinde herhangi bir motivasyon kaybına uğradınız mı? Uğradıysanız buna sebep olan etmenler nelerdir ve nasıl aştınız?: 
Bu ay takimimiz icin cok guzel bir aydi herhangibir motivasyon kaybi yasamadik.
Gelecek ay içerisinde yerelinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz etkinlikler – aktiviteler nelerdir?: 
Soylesimiz cok begenildi ozellikle bir hocamizi tekrar cagirmamiz istendi buyuk ihtimalle bir soylesi yapmayi dusunuyorum ayrica biz ne yapiyoruz kcgsinin hazirladigi agac etkinliginide yapmayi planliyoruz.
NOME, NOME Asistanları ve Çalışma kolu direktörleri için eleştirileriniz ve katkılarınız nelerdir?: 
Genel olarak UTETten cok memnunum herhangi bir sorumda ilgileniyorlar ancak yeni bir lome olarak disardan baktigimda ikili iliskilerin cok oldugunu goruyorum belki de bolgesel olarak lomeler biraz daha kaynassa bu sorun asilabilir en yakinimizdaki lomeleri bile tam olarak taniyamiyoruz.