Gazi,Aralık,2014

LOME Adı Soyadı: 
Zeynep Cemre Çelebi
Yerel Birlik: 
Gazi Üniversitesi TÖB
Raporun yazıldığı ay: 
Aralık
Raporun yazıldığı yıl: 
2014
Bu ay içerisindeki hedefleriniz neydi?: 
İşaret Dili Eğitimi için çalışmalara başlamak. Yurt dışında Uzmanlık etkinliği için çalışmalara başlamak. 2.Tıp Eğitimi Sene Ortası Toplantısı için ev sahipliği başvurusu yapmak ve seçilmemiz durumunda hazırlıklarını gerçekleştirmek.
Bu ay içerisinde yaptığınız Tıp Eğitimi ilişkili etkinlikler - aktiviteler nelerdir?: 
Tıp ve Hukuk Küçük Çalışma Grubu skype toplantısı gerçekleştirildi.Çalışmalara devam edildi. Tıpta Kariyer Günleri proje koordinatörlüğüne atandım. Proje için yol haritası çizildi. İşaret Dili Eğitimi için hocalarla iletişime geçildi.Hoca ayarlandı.Zamanın netleştirilmesi için çalışıyoruz. Yurt dışında uzmanlık için çalışmalar yapıldı. Çok önemli bir hocayı ayarlamak için çalışmalar durduruldu, hocayla iletişime geçilecek. 2.Tıp Eğitimi Sene Ortası Toplantısı için hazırlıklar tamamlandı.
Bir Tıp Eğitimi Direktörü olarak bu ayki hedeflerinize ulaştığınızı düşünüyor musunuz ?: 
Bu ay yerelde etkinlik yapmasak bile ikinci dönem yapılacak güzel etkinliklere zemin hazırladık. Ulusalda yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar için uzun yollar katettik. Ancak daha da çok çalışmamız gerekiyor.
Bu ay içerisinde katıldığınız TurkMSIC dahilindeki etkinlik – aktiviteler nelerdir?: 
Gazi TÖB Yönetim-Yürütme Kurulu toplantısı. Gazi TÖB Tıp Eğitimi Çalışma Kolu Takımı toplantısı
Bu ay içerisinde herhangi bir motivasyon kaybına uğradınız mı? Uğradıysanız buna sebep olan etmenler nelerdir ve nasıl aştınız?: 
Aralık ayına motivasyon kaybıyla başlamıştım ancak ikinci yarısında toparladım. Belki de bir çok şeyi aynı anda koordine edebiliyor olmak ve başardığımı görmek iyi geldi. Gelecek için daha umutluyum :)
Gelecek ay içerisinde yerelinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz etkinlikler – aktiviteler nelerdir?: 
Aralık ayında hazırlıklarını tamamladığımız 2.Tıp Eğitimi Sene Ortası Toplantısını gerçekleştirmek. (Gerçekleştirildi.) Tıp ve Hukuk Küçük Çalışma Grubunu daha da canlandırmak ve yepyeni bir çehreyle yola devam etmek. Tıpta Kariyer Günleri takım başvurularını açmak ve takımı belirlemek. İşaret Dili Eğitimi için zamanı netleştirmek. USMLE eğitimi için hocayla temasları arttırmak.
NOME, NOME Asistanları ve Çalışma kolu direktörleri için eleştirileriniz ve katkılarınız nelerdir?: 
Gelecek günlerde yapacağımız bir çok aktivitenin temelini attığımız verimli bir ay olduğunu düşünüyorum. UTET'in , KÇG'lerin, projelerin ve LOME'lerin verdiği emek ortada. Birbirimize daha fazla destek olarak çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. 2015'in en çok ses getiren çalışma kolu olacağız;)
Eklemek istedikleriniz: 
Ankara'da sizleri ağırlamak çok büyük bir mutluluktu, yine bekleriz :)