Turgutozal,Aralık,2014

LOME Adı Soyadı: 
Kübra Gündüz
Yerel Birlik: 
Turgut Özal TÖB
Raporun yazıldığı ay: 
Aralık
Raporun yazıldığı yıl: 
2014
Bu ay içerisindeki hedefleriniz neydi?: 
asistan alımını yapabilmek ve asistanlarla artık çalışmaya başlama TOBAT ile beraber Geçler ve Bağımlılıklar sempozyumunu düzenlemek Okulumuzdaki başka bir klubun düzenlediği Organ Nakline Multidisipliner Bakış adlı Çalıştayda konu hakkındaki bilinç düzeyi ve yaklaşımı ölçme amaçlı anket çalışması
Bu ay içerisinde yaptığınız Tıp Eğitimi ilişkili etkinlikler - aktiviteler nelerdir?: 
Hedeflediğimiz etkinliklerin yanında 2 elin sesi projesi için gerekli hazırlıklara başladık. Skype ve Kçg toplantılarında bulunmak
Bir Tıp Eğitimi Direktörü olarak bu ayki hedeflerinize ulaştığınızı düşünüyor musunuz ?: 
Hedeflerimize bu ay ulaştığımı düşünüyorum ama bunda hedeflerimizin küçük olmasının payı var. Etkinlik kalitesi artırmamız lazım.
Bu ay içerisinde katıldığınız TurkMSIC dahilindeki etkinlik – aktiviteler nelerdir?: 
Okul bünyesindeki aktivitelere katılım gösterdim.
Bu ay içerisinde herhangi bir motivasyon kaybına uğradınız mı? Uğradıysanız buna sebep olan etmenler nelerdir ve nasıl aştınız?: 
İstekli asistan adayı bulmak zordu ama bu süreci tamamlayabildik.Etkinlik olarak bu ay güzeldi ama önümüzdeki aylarda nasıl devam etmemiz gerektiği ve çalışmak isteyen arkadaşlarında sınav- ders yoğunluğu motivasyonumuzu düşürüyor.
Gelecek ay içerisinde yerelinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz etkinlikler – aktiviteler nelerdir?: 
Ocak ayı oluda iki hafta ara ile final ve bütünlemelerin olduğu bir tarih o yüzden okul bünyesinde etkinlik yapamayız ama şubata dah güzel dönüş yapabilmek için çabalayacağız.
NOME, NOME Asistanları ve Çalışma kolu direktörleri için eleştirileriniz ve katkılarınız nelerdir?: 
Yapılan bilgilendirme ve açıklamalar benim için çok faydalı oluyor.Sisteme ve etkinliklere uzak olduğum için bazı şeyleri kaçırıyorum.Bu şekilde yardımcı oldukları için çok memnunum.