Zirve 2014 raporu

LOME Adı Soyadı: 
Elif Büşra Avcılar
Yerel Birlik: 
Zirve Üniversitesi TÖB
Raporun yazıldığı ay: 
Aralık
Raporun yazıldığı yıl: 
2014
Bu ay içerisindeki hedefleriniz neydi?: 
Bu ay içerisinde haydi liselere gidelim etkinliğini gerçekleştirmeyi planlıyorduk ancak ben Ömer'in göndereceği materyaller ile daha kaliteli bir sunum çıkartacağımı düşündüm. Dolayısıyla bu etkinlik beklemede kalacak. hocalarımıza yapmayı planladığımız teç sunumu ders programı dolayısıyla sarktı.
Bu ay içerisinde yaptığınız Tıp Eğitimi ilişkili etkinlikler - aktiviteler nelerdir?: 
işaret dili eğitimini devam ettirme gibi bir planımız var ancak olur mu tam kestiremiyorum. bunun yanı sıra teç ile ilgili görüşmeleri bu ay halletmek. şubat ayı için hazılamayı düşündüğüm bir kaç etkinlik var bunların alt yapısını bitirmeyi planlıyorum.
Bir Tıp Eğitimi Direktörü olarak bu ayki hedeflerinize ulaştığınızı düşünüyor musunuz ?: 
bu ay oldukça pasif bir ay oldu. gerek ders programı, gerek sınavlar ve benden kaynaklı bir durgunluk oldu. bu nedenlerle tam olarak hedeflerime ulaştığımı söyleyemem.
Bu ay içerisinde katıldığınız TurkMSIC dahilindeki etkinlik – aktiviteler nelerdir?: 
işaret dili eğitimine devam ettim ve scome yarıyıl toplantısına katıldım.
Bu ay içerisinde herhangi bir motivasyon kaybına uğradınız mı? Uğradıysanız buna sebep olan etmenler nelerdir ve nasıl aştınız?: 
yeni bir fakülteyiz ve sayımız oldukça az. scome etkinliklerine yeterli ilgi ve katılımı sağlayamıyorum bu benim için inanılmaz bir motivasyon kaybı oluyor. sanırım henüz dönem 1 olduğumuz için tıp eğitimi ve sorunları arkadaşlarımı ilgilendirmiyor.
Gelecek ay içerisinde yerelinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz etkinlikler – aktiviteler nelerdir?: 
yarı yıl tatilinde olduğumuz için bu ay bir etkinlik yetiştirebileceğimi düşünmüyorum. yeni asistan almak ve daha etkili bir takım kurmak ve şubat ayı etkinliklerimizi planlayıp alt yapı işlerini halletmeyi planlıyorum.
NOME, NOME Asistanları ve Çalışma kolu direktörleri için eleştirileriniz ve katkılarınız nelerdir?: 
şuana kadar profesyonel ilerlediğimizi düşünüyorum. nome ve asistanlarından memnunum.