Süleyman Demirel, Aralık, 2014

LOME Adı Soyadı: 
Şeyma Kılıçarslan
Yerel Birlik: 
Süleyman Demirel Üniversitesi TÖB
Raporun yazıldığı ay: 
Aralık
Raporun yazıldığı yıl: 
2014
Bu ay içerisindeki hedefleriniz neydi?: 
İşaret dili sorunsuz bir şekilde başlatmak, halk eğitimle görüşmelere devam etmek Uzmanlık günleri için ilk tanıtacağımız uzmanlık olan kadın hastalıkları ve doğumdan bir hocayla sunum için görüşmek ve sunumu hazırlaması için yardım etmek Konferans salonu gibi gerekli olan izin ve dilekçeleri dekanlığa ve hastaneye yazmak
Bu ay içerisinde yaptığınız Tıp Eğitimi ilişkili etkinlikler - aktiviteler nelerdir?: 
İşaret dilinde bir problem yok :) halk eğitim çok uğraştırsa da sonunda başardık :) Uzmanlık günleri konferansı Iletişim dersi konulması için dekan yardımcısıyla ufak bir görüşmem oldu ama daha çok rahatsız edeceğim :)
Bir Tıp Eğitimi Direktörü olarak bu ayki hedeflerinize ulaştığınızı düşünüyor musunuz ?: 
English Speaking Club dışında diğer etkinliklerim çok güzel ilerledi ve geri dönüşler de bi o kadar iyiydi. Speaking clubta ise zaten çok az kontenjan açtık zaman kısıtlı olduğu için, ancak katılımcılar düzenli gelmedikleri için sıkıntı yaşıyorum onu halletmeye çalışacağım.
Bu ay içerisinde katıldığınız TurkMSIC dahilindeki etkinlik – aktiviteler nelerdir?: 
Uzmanlık günleri
Bu ay içerisinde herhangi bir motivasyon kaybına uğradınız mı? Uğradıysanız buna sebep olan etmenler nelerdir ve nasıl aştınız?: 
Yarıyıla gelmeyi çok istiyordum ancak başvuru yapacağım gün cüzdanımı kaybettim. O gün komitem vardı üstelik, güvenlik prosedürler derken cüzdanım bulundu ancak başvuruyu yapamadım çünkü param kalmamıştı. Umarım en kısa zamanda tekrar görülebiliriz :)
Gelecek ay içerisinde yerelinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz etkinlikler – aktiviteler nelerdir?: 
Adli tıpı tanıtmayı düşünüyorum hocayla görüşmedim henüz. Aslında aklımda ondan önce cerrahi vardı hocayla da konuşmuştum ama başka bir kulüp cerrahi asistanlardan oluşan benzer bir etkinlik planlamış ve Duyurusunu yaptılar. Bu yüzden sekteye uğradım ama adli tıp için de çok heyecanlıyım. Iletişim dersi için dekan yardımcısıyla tekrar görüşeceğim.
NOME, NOME Asistanları ve Çalışma kolu direktörleri için eleştirileriniz ve katkılarınız nelerdir?: 
Tuncel ve Özümden son derece memnunum güzel anket soruları hazırladık ve umarım devamı da gelecek :) nome ve asistanları da gayet başarılı. Benim asistanım yani Fatma :) etkinliklere dair fotoğraf istedi henüz göndermedim bu hafta içi onu da halledeceğim.